Genital bölge üzerinde gerçekleşen estetik operasyonlarının bütününe verilen isme genital estetik denir. Tamamen bu alanda uzmanlaşmış jinekolog hekimler tarafından gerçekleştirilmesi gereken genital estetik dış görünüşüne ve güzelliğine önem veren kadınların sıklıkla uyguladığı estetik operasyonların başında geliyor. Dr. Ebru Durmuş olarak bugün sizlere genital estetik hakkında en çok sorulan soruları ve cevapları verirken genital estetik hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda bulabileceksiniz.


Kadınlar Neden Genital Estetik Yaptırıyor?

Bugüne kadar genital estetik yaptıran kadınların çoğu, normal doğum sonrası vajina bölgesindeki genişleme ve esnemelerden dolayı kişinin psikolojik ve fiziksel olarak kendini daha iyi hissetmesi için genital estetik yaptırdıklarını belirtiyor. Bunun dışında doğuştan gelen labium minora’ların büyük ve geniş olmasından dolayı da bu estetik operasyonu tercihler arasında.


Genital Estetik Ameliyatları

İç ve dış dudak (Labioplasti) estetiği*
Klitoral Hudoplasti
Vajina Daraltma
Genital Bölge Beyazlatma
Büyük Dudaklara Dolgu / Küçültme
Kızlık Zarı Onarımı
Dr. Ebru Durmuş - genital estetik
Yukarıda yer alan ve en çok tercih edilen genital estetik ameliyatları hakkında sizlere geniş bilgiler vermeye devam ediyoruz.


Labioplasti Ameliyatları
En sık rastlanan ve yaptırılan genital estetik olan labioplasti ameliyatı iç ve dış dudakların büyüklüğünden ve sarkmasından rahatsız olan kadınların tercihidir.


Labioplasti Ameliyatı Nasıl Gerçekleşir?
Hastanın durumuna göre lokal yada genel anestezi ile gerçekleşen labioplasti operasyonları ortalama 1 saat sürmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte zamanla eriyen dikiş ipleri sayesinde operasyon sonrası dikiş aldırmaya gerek kalmaz. Ayrıca labioplasti ameliyatı kızlık zarına zarar vermediği gibi cinsel ilişkiye, hamileliğe ve doğurmaya engel değildir.


Genital Estetik Fiyatları

Hastanın yapısı ve operasyonun türüne göre farklılık göstereceği için genital estetik fiyatı için bizlere 0 (232) 421 30 64 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.