Estetik Ameliyat Banner

Estetik Ameliyat Türkiye

Türkiye’de yılda 50 bin civarı estetik ameliyat yapılıyor. Yapılan detaylı istatistiklere göre en çok burun estetiği ilgi görüyor. Bilindiği gibi estetik ameliyatlarda sınır yok. Özellikle Hollanda Almanya Fransa ve Belçika’da bulunan kadınların büyük bir oranı estetik ameliyat için Türkiye’yi  tercih ediyorlar. Yine yapılan araştırmaların sonucunda bu tercihteki en büyük sebep erken tarihlere alınabilen rezervasyonlar ve başarılı estetik operasyon sonuçları. Almanya, Hollanda, Belçika gibi ülkelerde 4-6 ay sonraya verilen randevu tarihleri mevcut iken Türkiye’de bu süre 1 ayı geçmiyor. Ayrıca ülkesine memnun bir şekilde dönen hastanın referansları ile her geçen gün Türkiye’deki estetik ameliyatlara ilgi her geçen gün artıyor. Kliniğimize gelen Belçikalı bayanların tercihleri arasında dövme sildirme ve kalıcı makyaj talepleri de da yer alıyor.

Türkiye’de Estetik Ameliyat Fiyatları

Türkiye’de gerçekleştirilen estetik ameliyat fiyatları yurtdışı ile karşılaştırıldığında yarıdan fazla bir fiyat farkının ortaya çıktığı gözlemlenebiliyor. Hasta aynı standartlardaki bir ameliyatı Türkiye’de gerçekleştirdiğinde Türkiye’de tatil yapma fırsatı da bulabiliyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için merkezimizi arayabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa süre içerisinde doktorumuz size geri dönüş yaparak detaylı bir bilgi verecektir.

Türkiye’de Burun Estetiği

Hollanda, Belçika, Fransa ve Almanya’da yaşayan bayanlar burun estetiği başta olmak üzere göğüs büyütme, küçültme, meme protezi ve göğüs üzerindeki deformasyonların düzeltilmesi gibi seçenekleri de sıklıkla tercih ediyorlar. Estetik operasyonlar için İzmir’i tercih eden bayanların sayıları azımsanmayacak derecede fazla. Estetik ameliyatta İzmir’in tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden bir tanesi fiyatlar. Diğeri ise çok erken tarihlere alınabilen randevular. Hasta istediği buruna kavuşabilmek için aylarca beklemek zorunda kalmıyor. Estetik ameliyat için İzmir’e gelen hastanın çok düşük fiyatlarla beş yıldızlı otellerde konaklama imkânı bulabilmesi de Türkiye’de estetik ameliyat yaptırmanın bir diğer cazibesi. Burun ameliyatı dışında karın germe, karın yağı aldırma, vücuttaki herhangi bir bölgedeki yağların alınması, kaş, yanak, alın, göz kapağının düzeltilmesi operasyonları için çok sayıda hastada Estetik ameliyatlar da Türkiye’yi tercih ediyor.