Yıpranan ve yaşlanan cildiniz için gençleştirme yöntemlerinden biri olan somon DNA aşısı cildinizin kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırır. Hücrelerin yenilenmesini sağlayan ve somon balığı sütünden elde edilen somon DNA aşısı genellikle cilt yenileme işlemlerinde kullanılmaktadır.

İçerisindeki hyaluronik asit ve eser aminoasitler ile işlem yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini gösteren somon DNA'sı ayrıca cilt yaşlanmalarını da geciktirir.
Somon DNA Nedir Nasıl Uygulanır?
Somon DNA Nedir Nasıl Uygulanır?
Cilt yenileme konusunda en etkili ve kalıcı yöntemler arasında yer alan somon DNA aşısı cilt yapısına ve yaşa göre farklı uygulama yöntemlerine sahiptir. İki aşamalı gerçekleştirilen işlemlerde öncelikle cildin kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırılır.

ikinci aşama en önemli ve etkili olan kısımdır. Bu aşamada somon balığı sütünden elde edilen karışım serum ile cilt altına enjekte edilir. İki aşama arasında ortalama 15 günlük bekleme süresi vardır, cilde proteinde kazandıran bu yöntemin kısa sürede etkisi görülür.

Hazırlanan karışım içerisine cildin ihtiyacına göre çeşitli vitaminlerde ilave edilmektedir.

Dr. Ebru Durmuş Somon DNA Aşırı Yapıyor mu?
Op. Dr. Ebru DURMUŞ liderliğindeki firmamız özellikle cilt bakımı konusunda yeni teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Uzman kadromuz ile Somon DNA aşısı İzmir'de uzun yıllardır başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizimle 0 (232) 421 30 64 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kimler Somon DNA'sı Yaptıramaz?
Hamileler
Şeker Hastaları
Cilt alerjisi / kanseri olanlar
Kalp hastalarında kullanımı önerilmemektedir.