Merhaba hanımlar, özellikle yaz ayının gelmesi ile birlikte karın bölgesindeki yağlar oldukça can sıkıcı ve kötü bir görünüme neden olabiliyor. Gerek evde gerçekleşen doğal yöntemlerle karın germe işlemleri gerekse de profesyonel olarak uzman doktorların gerçekleştirdiği karın estetiği operasyonları artık sıkı bir vücuda sahip olmanıza olanak tanıyor. Bugün sizlere hem evde yapılan hemde Dr. Ebru Durmuş tarafından gerçekleştirilen karın estetiği işlemleri ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bunun öncesinde aşağıdaki videodan karın estetiği hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 


Karın Germe İşleminde Doğal Yöntem : Bitkisel Kürler

Fiziksel olarak yağların en zor eridiği yerlerin başında karın bölgesi gelmektedir. Bu yüzden düzenli olarak spor yapılmalı ve zayıflama sonrasında oldukça dikkat edilmelidir. Karın bölgesindeki fazla yağları eritmek ve sonrasında bölgedeki arta kalan yağları kasa çevirmek için karın germe hareketlerine önem vermelisiniz. Bunun yanı sıra;

6 çay kaşığı limon suyu (doğal)
2 çay kaşığı susam yağı
2 çay kaşığı okaliptüs yağı
Yukarıdaki malzemeleri tahta bir kap içerisinde iyice karıştırıp karın bölgesine masaj yaparak sürünüz.


Karın Estetiği İçin Dr. Ebru Durmuş'yı Tercih Edin

Sunduğumuz hizmetler arasında en çok tercih edilen karın estetiği yaptırmak için en doğru zamanlardayız yaza yaklaşırken fit görünmek ve güzel bir vücuda sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin.