Blog
17 Kasım 2016 16:27

Meme estetiği operasyonun sıkça uygulanan alt dalı olan meme küçültme işlemi için Dr. Ebru Durmuş sizleri bekliyor. Op. Dr. Ebru DURMUŞ liderliğinde gerçekleştirilen meme estetiği ameliyatları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her kadın büyük ve çekici göğüslere sahip olmak ister, kadınlığın ve dişiliğin en büyük simgesi olan göğüsler aynı zamanda kadına öz güven veren organların başında geliyor. Ancak büyük göğüsler her zaman kadınları her zaman mutlu etmeyebiliyor, aksine kadının günlük hayatını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Özellikle vücut yapısına göre daha büyük göğüslere sahip kadınlarda ciddi sağlık sorunları görülmektedir bu nedenler ülkemizde bir çok kadın meme estetiği yaptırarak göğüslerini küçültmektedir.

Meme küçültme adı verilen bu işlem ile kadınlar göğüslerini normal boyutlara getirerek daha sağlıklı ve güzel göğüslere sahip olmaktadır. Göğüslerin yeniden şekil almasını ve biçimlendirilmesini esas alan meme küçültme işlemi için Dr. Ebru Durmuş Merkezini tercih edebilirsiniz.

Kadınlar Neden Göğüs Küçültme İşlemi Yaptırıyor?
Büyük göğüslere sahip olan kadınların bir çoğunda bazı sağlık sorunları yaşanıyor, özellikle vücut kitle oranından daha büyük göğüslere sahip olan kadınlarda;
- Omuz, sırt ve bel ağrıları
- Kıyafet seçiminde zorluk
- Göğüs altında terleme, kötü koku ve mantar oluşumu
- Yürümekte ve koşmakta zorluk çekme
gibi çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. Ayrıca kötü bir görünüme de neden olan aşırı büyük göğüsleri meme estetiği yaptırarak küçültmeniz mümkün. Genel anestezi ile gerçekleştirilen meme küçültme işlemi ortalama 3-4 saat sürmektedir.

Meme Küçültme İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?
Göğüs içerisinde yer alan fazla yağ ve derinin göğüs altından yada koltuk altından açılan kesiler ile alınması ile işlem tamamlanmaktadır. Bu işlem esnasında süt kanallarına zarar gelmemesi için işlemi yapacak olan hekimin oldukça deneyimli olması gerekiyor.

Bu yazı Dr. Ebru Durmuş Merkezi tarafından meme estetiği hakkında bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, içeriğin izinsiz kullanımı yasaktır.

Paylaş