OP. DR. EBRU DURMUŞ ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ KLİNİĞİ 
ONLİNE ZİYARETÇİ KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ VE KORUNMASINA İLİŞKİN AYDINLATMA VE AÇIK RIZA FORMU


Değerli Ziyaretçimiz,

Kliniğimiz tarafından, www.drebrudurmus.com/iletisim internet adresini ziyaretiniz sırasında doldurmuş olduğunuz iletişim formu ile tarafınıza ait isim, soyisim, telefon numarası, mail adresi ve mesajınızın içeriğinde yer alan kişisel verileriniz kaydedilmektedir.

Tarafınıza ait kişisel veriler, şirketimizin güvenlik prosedürleri, günlük ziyaretçi sayısı ve profilinin belirlenmesi, Kliniğimiz hizmet kalitesinin takibi, tarafımızdan talep etmiş olduğunuz bilgi, belge ve operasyonel faaliyetlerinin yerine getirilmesi, ziyaretçilerimize başvuru ve/veya diğer sebeplerle geri dönüş sağlanabilmesi ve kliniğimiz iş ve işlemleri ve ticari bildirim yapılması amacı ile kaydedilmektedir.

Kliniğimiz tarafından yukarıda sayılan amaçlarla edinilen kişisel ve özel nitelikli bilgileriniz, işlendikleri amaçla bağlantılı ve sınırlı olarak Kliniğimiz tarafından kaydedilebilir, depolanabilir ve muhafaza edilebilir. Tarafınıza ait kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaçların yerine getirilebilmesi için yazılım hizmetleri ve diğer dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma hizmet sağlayıcıları (hosting servisleri), talep ya da mesajınıza ilişkin yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi ve güvenlik sebebi ile ve/veya resmi merci ve makamların talebi üzerine ilgili kişi ve kurumlarla paylaşılabilir, aktarılabilir ya da açıklanabilir.

Tarafınıza ait kişisel ve özel verilerin Kliniğimiz tarafından işlenmesi, tarafınızın vereceği açık rıza ile mümkün olacaktır.

Yukarıda açıklanan şekilde Kişisel Verilerimin işlenmesine ve belirtilen durum ve amaçlarda aktarılmasına açıkça rıza gösterdiğimi, açık ve doğru bir şekilde bilgilendirildiğimi, yukarıda yazılı hususlara hiçbir etki altında kalmadan açık rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.